Snickers Chokoladebar

Snickers Chokoladebar
250 g

Slik & snacks›Chokolade

32,00 kr– 55,95 kr

Billigste pris 32,00 kr hos BilkaToGo — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Næringsindhold pr. 100 g

Energi2051 kJ (490 kcal)
Fedt23 g
heraf mættet fedt7,6 g
Kulhydrat60 g
heraf sukkerarter51 g
Protein8,7 g
Salt0,52 g

Beskrivelse

Snickers chokoladebar. Indhold 250 g (5-pak).

Priser i dag (3 butikker)

  • BilkaToGoSidst set i dag
    32,00 kr
    250 g128,00 kr/kg
  • MenySidst set i dag
    42,95 kr
    250 g171,80 kr/kg
  • Wolt MarketSidst set i dag
    55,95 kr
    250 g223,80 kr/kg

Prishistorik (30 dage)

30 kr40 kr50 kr60 kr31. aug6. sep12. sep18. sep24. sep30. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Snickers Chokoladebar 250 g

Snickers Chokoladebar fra Snickers (250 g) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 32,00 kr hos BilkaToGo , mens prisen er højest hos Wolt Market til 55,95 kr — en forskel på 75%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Snickers Chokoladebar eller udforske flere Slik & snacks.