SNCK Proteinbar Flødebolle

SNCK Proteinbar Flødebolle
55 g

Slik & snacks›Tørret frugt, frugtsnacks & bars

16,00 kr– 22,00 kr

Billigste pris 16,00 kr hos Netto — sammenlignet på tværs af 4 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskab

Næringsindhold pr. 100 g

Energi1498 kJ (364 kcal)
Fedt15,1 g
heraf mættet fedt8,3 g
Kulhydrat44 g
heraf sukkerarter1,5 g
Protein29 g
Kostfibre1,8 g
Salt0,32 g

Beskrivelse

SNCK proteinbar med flødebollesmag.

Priser i dag (4 butikker)

  • NettoSidst set i dag
    16,00 kr
    55 g290,91 kr/kg
  • BilkaToGoSidst set i dag
    22,00 kr
    55 g400,00 kr/kg
  • FøtexSidst set i dag
    22,00 kr
    55 g400,00 kr/kg
  • BilkaSidst set i dag
    22,00 kr
    55 g400,00 kr/kg

Prishistorik (30 dage)

16 kr18 kr20 kr22 kr29. aug4. sep10. sep16. sep22. sep28. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af SNCK Proteinbar Flødebolle 55 g

SNCK Proteinbar Flødebolle fra SNCK (55 g) sammenlignes på tværs af 4 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 16,00 kr hos Netto, mens prisen er højest hos Bilka til 22,00 kr — en forskel på 38%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe SNCK Proteinbar Flødebolle eller udforske flere Slik & snacks.