SMAG Knækbrød Glutenfri Øko
Produkt Detaljer
Mærkninger
🇩🇰 Dansk produceret
Glutenfri
Økologisk (DK)
Økologisk (EU)
| Oprindelse | Danmark |
Allergener
Sesam
Næringsindhold pr. 100 g
| Energi | 2198 kJ (525 kcal) |
| Fedt | 36,5 g |
| Kulhydrat | 28,9 g |
| heraf sukkerarter | 1,5 g |
| Protein | 15,9 g |
| Kostfibre | 10,5 g |
| Salt | 2,7 g |
Beskrivelse
SMAG knækbrød uden gluten i økologisk kvalitet. 180 gram pakke.
Priser i dag (1 butik)
-
Nemlig (AI-matchet produkt) Sidst set i dag29,95 kr180 g 166,39 kr/kg
Prishistorik (30 dage)
Laveste prisHøjeste pris
Pris og sammenligning af SMAG Knækbrød Glutenfri Øko 180 g
SMAG Knækbrød Glutenfri Øko (180 g) sammenlignes på tværs af 1 dansk butik hos Prej. Den billigste pris er 29,95 kr hos Nemlig .
Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe SMAG Knækbrød Glutenfri Øko eller udforske flere Brød & kager .