Små Konger Shot

Små Konger Shot
100 ml

Drikkevarer›Spiritus & likør

22,95 kr– 24,95 kr

Billigste pris 22,95 kr hos Spar — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Små Konger Shot dansk spirituosa i 10 cl flaske.

Priser i dag (3 butikker)

  • SparSidst set i dag
    22,95 kr
    100 ml229,50 kr/l
  • MenySidst set i dag
    24,95 kr
    100 ml249,50 kr/l
  • Min KøbmandSidst set i dag
    24,95 kr
    100 ml249,50 kr/l

Prishistorik (30 dage)

20 kr21 kr22 kr23 kr24 kr25 kr2. sep8. sep14. sep20. sep26. sep2. okt
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Små Konger Shot 100 ml

Små Konger Shot (100 ml) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 22,95 kr hos Spar , mens prisen er højest hos Min Købmand til 24,95 kr — en forskel på 9%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Små Konger Shot eller udforske flere Drikkevarer.