Sliders Pulled Pork
Produkt Detaljer
Mærkninger
🇩🇰 Dansk produceret
| Oprindelse | Danmark |
Allergener
ÆgGlutenMælk
Næringsindhold pr. 100 g
| Energi | 895 kJ (214 kcal) |
| Fedt | 9,9 g |
| Kulhydrat | 16 g |
| heraf sukkerarter | 2,3 g |
| Protein | 15 g |
| Kostfibre | 0 g |
| Salt | 0,9 g |
Beskrivelse
Sliders med pulled pork. Vægt 300 g.
Priser i dag (1 butik)
-
Nemlig (AI-matchet produkt) Sidst set i dag56,95 kr300 g 189,83 kr/kg
Prishistorik (30 dage)
Laveste prisHøjeste pris
Pris og sammenligning af Sliders Pulled Pork 300 g
Sliders Pulled Pork (300 g) sammenlignes på tværs af 1 dansk butik hos Prej. Den billigste pris er 56,95 kr hos Nemlig .
Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Sliders Pulled Pork eller udforske flere Kød & fisk .