Sliders burgerbøffer
Produkt Detaljer
Mærkninger
🇩🇰 Dansk produceret
| Oprindelse | Danmark |
Allergener
ÆgGlutenMælk
Næringsindhold pr. 100 g
| Energi | 887 kJ (212 kcal) |
| Fedt | 8,2 g |
| Kulhydrat | 17 g |
| heraf sukkerarter | 2,1 g |
| Protein | 17 g |
| Kostfibre | 0 g |
| Salt | 3,3 g |
Beskrivelse
Små burgerbøffer til sliders, 300 g.
Priser i dag (1 butik)
-
Nemlig (AI-matchet produkt) Sidst set i dag56,95 kr300 g 189,83 kr/kg
Prishistorik (30 dage)
Laveste prisHøjeste pris
Pris og sammenligning af Sliders burgerbøffer 300 g
Sliders burgerbøffer (300 g) sammenlignes på tværs af 1 dansk butik hos Prej. Den billigste pris er 56,95 kr hos Nemlig .
Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Sliders burgerbøffer eller udforske flere Kød & fisk .