Slagteren Hakket oksekød 14-18% fedt
Produkt Detaljer
Mærkninger
| Oprindelse | Danmark |
Næringsindhold pr. 100 g
| Energi | 223 kcal |
| Fedt | 16 g |
| heraf mættet fedt | 6,5 g |
| Kulhydrat | 0 g |
| heraf sukkerarter | 0 g |
| Protein | 19,3 g |
| Salt | 0,17 g |
Beskrivelse
Slagteren hakket oksekød med 14-18% fedt. Pakke på 525 gram.
Priser i dag (1 butik)
-
BilkaToGo Sidst set i dag70,00 kr525 g 133,33 kr/kg
Prishistorik (30 dage)
Pris og sammenligning af Slagteren Hakket oksekød 14-18% fedt 525 g
Slagteren Hakket oksekød 14-18% fedt fra Slagteren (525 g) sammenlignes på tværs af 1 dansk butik hos Prej. Den billigste pris er 70,00 kr hos BilkaToGo .
Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Slagteren Hakket oksekød 14-18% fedt eller udforske flere Kød & fisk .