Slagter Larsen Svinemørbrad 450
Produkt Detaljer
Mærkninger
🇩🇰 Dansk produceret
| Oprindelse | Danmark |
Næringsindhold pr. 100 g
| Energi | 431 kJ (103 kcal) |
| Fedt | 1,4 g |
| Kulhydrat | 0 g |
| heraf sukkerarter | 0 g |
| Protein | 22,3 g |
| Kostfibre | 0 g |
| Salt | 0,3 g |
Beskrivelse
Svinemørbrad fra Slagter Larsen. 450-550 g.
Priser i dag (1 butik)
-
Nemlig (AI-matchet produkt) Sidst set i dag69,95 kr550 g 127,18 kr/kg
Prishistorik (30 dage)
Laveste prisHøjeste pris
Pris og sammenligning af Slagter Larsen Svinemørbrad 450 550 g
Slagter Larsen Svinemørbrad 450 (550 g) sammenlignes på tværs af 1 dansk butik hos Prej. Den billigste pris er 69,95 kr hos Nemlig .
Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Slagter Larsen Svinemørbrad 450 eller udforske flere Kød & fisk .