Slagter Larsen Skinkestrimler
Produkt Detaljer
Mærkninger
🇩🇰 Dansk produceret
| Oprindelse | Danmark |
Næringsindhold pr. 100 g
| Energi | 691 kJ (165 kcal) |
| Fedt | 8 g |
| Kulhydrat | 0,5 g |
| heraf sukkerarter | 0 g |
| Protein | 20,7 g |
| Kostfibre | 0 g |
| Salt | 1,7 g |
Beskrivelse
Skinkestrimler fra Slagter Larsen. 300 g pakke. Dansk kvalitet.
Priser i dag (1 butik)
Prishistorik (30 dage)
Laveste prisHøjeste pris
Pris og sammenligning af Slagter Larsen Skinkestrimler 300 g
Slagter Larsen Skinkestrimler (300 g) sammenlignes på tværs af 1 dansk butik hos Prej. Den billigste pris er 29,95 kr hos Nemlig .
Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Slagter Larsen Skinkestrimler eller udforske flere Kød & fisk .