Slagter Larsen Medister
Produkt Detaljer
Mærkninger
🇩🇰 Dansk produceret
| Oprindelse | Danmark |
Næringsindhold pr. 100 g
| Energi | 615 kJ (147 kcal) |
| Fedt | 8,5 g |
| Kulhydrat | 5,3 g |
| heraf sukkerarter | 0,3 g |
| Protein | 12,2 g |
| Kostfibre | 0 g |
| Salt | 1,8 g |
Beskrivelse
Medister fra Slagter Larsen, 300 g.
Priser i dag (1 butik)
-
Nemlig (AI-matchet produkt) Sidst set i dag32,95 kr300 g 109,83 kr/kg
Prishistorik (30 dage)
Laveste prisHøjeste pris
Pris og sammenligning af Slagter Larsen Medister 300 g
Slagter Larsen Medister (300 g) sammenlignes på tværs af 1 dansk butik hos Prej. Den billigste pris er 32,95 kr hos Nemlig .
Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Slagter Larsen Medister eller udforske flere Kød & fisk .