Slagter Larsen Griskæber Sous Vide
Produkt Detaljer
| Oprindelse | Polen |
Næringsindhold pr. 100 g
| Energi | 61 kJ (15 kcal) |
| Fedt | 5,1 g |
| Kulhydrat | 0,1 g |
| heraf sukkerarter | 0 g |
| Protein | 25 g |
| Kostfibre | 0 g |
| Salt | 1,4 g |
Beskrivelse
Kæber af gris tilberedt sous vide fra Slagter Larsen. Størrelse 300 g.
Priser i dag (1 butik)
-
Nemlig (AI-matchet produkt) Sidst set i dag54,95 kr300 g 183,17 kr/kg
Prishistorik (30 dage)
Laveste prisHøjeste pris
Pris og sammenligning af Slagter Larsen Griskæber Sous Vide 300 g
Slagter Larsen Griskæber Sous Vide (300 g) sammenlignes på tværs af 1 dansk butik hos Prej. Den billigste pris er 54,95 kr hos Nemlig .
Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Slagter Larsen Griskæber Sous Vide eller udforske flere Kød & fisk .