Sistema Tritan Ultra

Sistema Tritan Ultra
1,3 L

Bolig & køkken›Køkkenredskaber

119,00 kr

Billigste pris 119,00 kr hos BilkaToGo — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Sistema Tritan Ultra drikkedunk i Tritan-materiale, 1,3 L.

Priser i dag (3 butikker)

  • BilkaToGoSidst set i dag
    119,00 kr
    1,3 L91,54 kr/l
  • FøtexSidst set i dag
    119,00 kr
    1,3 L91,54 kr/l
  • BilkaSidst set i dag
    119,00 kr
    1,3 L91,54 kr/l

Prishistorik (30 dage)

119 kr31. aug6. sep12. sep18. sep24. sep30. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Sistema Tritan Ultra 1,3 L

Sistema Tritan Ultra fra Sistema (1,3 L) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 119,00 kr hos BilkaToGo.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Sistema Tritan Ultra eller udforske flere Bolig & køkken.