Singha Lager 5,0%
Produkt Detaljer
Næringsindhold pr. 100 g
| Energi | 0 kJ (0 kcal) |
| Fedt | 0 g |
| Kulhydrat | 0 g |
| heraf sukkerarter | 0 g |
| Protein | 0 g |
| Kostfibre | 0 g |
| Salt | 0 g |
Beskrivelse
Singha lager ølbryg fra Thailand med 5,0% alkohol. 33 cl flaske.
Priser i dag (5 butikker)
BilkaToGoSidst set i dag12,00 kr330 ml36,36 kr/l
MenySidst set i dag14,95 kr330 ml45,30 kr/l
Nemlig(AI-matchet produkt)Sidst set i dag15,75 kr330 ml47,73 kr/l
Wolt MarketSidst set i dag17,50 kr330 ml53,03 kr/l
SparSidst set i dag18,95 kr330 ml57,42 kr/l
Prishistorik (30 dage)
Laveste prisHøjeste pris
Pris og sammenligning af Singha Lager 5,0% 330 ml
Singha Lager 5,0% fra Singha (330 ml) sammenlignes på tværs af 5 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 12,00 kr hos BilkaToGo , mens prisen er højest hos Spar til 18,95 kr — en forskel på 58%.
Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Singha Lager 5,0% eller udforske flere Drikkevarer.

