Shake-It Blue Curaçao 0%

Shake-It Blue Curaçao 0%
500 ml

Drikkevarer›Spiritus & likør

35,00 kr– 49,95 kr

Billigste pris 35,00 kr hos BilkaToGo — sammenlignet på tværs af 4 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🍷Alkoholfri🇪🇺Europæisk ejerskab

Næringsindhold pr. 100 g

Energi1226 kJ (293 kcal)
Fedt0 g
heraf mættet fedt0 g
Kulhydrat71 g
heraf sukkerarter71 g
Protein0 g
Salt0,01 g

Beskrivelse

Shake-It drinksmixer med blå curaçao smag, alkoholfri. 500 ml flaske.

Priser i dag (4 butikker)

Vis grænsehandel
  • BilkaToGoSidst set i dag
    35,00 kr
    500 ml70,00 kr/l
  • MenySidst set i dag
    44,95 kr
    500 ml89,90 kr/l
  • SparSidst set i dag
    44,95 kr
    500 ml89,90 kr/l
  • Min KøbmandSidst set i dag
    49,95 kr
    500 ml99,90 kr/l

Prishistorik (30 dage)

35 kr40 kr45 kr50 kr31. aug6. sep12. sep18. sep24. sep30. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Shake-It Blue Curaçao 0% 500 ml

Shake-It Blue Curaçao 0% fra Shake-It (500 ml) sammenlignes på tværs af 4 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 35,00 kr hos BilkaToGo , mens prisen er højest hos Min Købmand til 49,95 kr — en forskel på 43%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Shake-It Blue Curaçao 0% eller udforske flere Drikkevarer.