Semper Pofiber Glutenfri

Semper Pofiber Glutenfri
125 g

Brød & kager›Rasp

19,99 kr– 29,95 kr

Billigste pris 19,99 kr hos Fakta Tyskland — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Næringsindhold pr. 100 g

Energi905 kJ (221 kcal)
Fedt0,3 g
heraf mættet fedt0,1 g
Kulhydrat17 g
heraf sukkerarter0,1 g
Protein5 g
Kostfibre65 g
Salt0,03 g

Scoring

Nutri-ScoreNutri-Score A
NOVA-gruppe4 – Ultraforarbejdet

Beskrivelse

Semper Pofiber glutenfri frokostblandinger, 125 gram.

Priser i dag (3 butikker)

Vis grænsehandel
  • Fakta TysklandSidst set i går
    19,99 kr
    125 g159,92 kr/kg
  • SparSidst set i går
    25,95 kr
    125 g207,60 kr/kg
  • MenySidst set i går
    29,95 kr
    125 g239,60 kr/kg

Prishistorik (30 dage)

18 kr20 kr22 kr24 kr26 kr28 kr30 kr30. aug5. sep11. sep16. sep22. sep28. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Semper Pofiber Glutenfri 125 g

Semper Pofiber Glutenfri (125 g) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 19,99 kr hos Fakta Tyskland , mens prisen er højest hos Meny til 29,95 kr — en forskel på 50%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Semper Pofiber Glutenfri eller udforske flere Brød & kager.