Schwarzkopf Toningsfarve Strawberry Soda

Schwarzkopf Toningsfarve Strawberry Soda
150 ml

Personlig pleje›Hårprodukter

59,00 kr– 62,00 kr

Billigste pris 59,00 kr hos BilkaToGo — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskab

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Toningsfarve i farven Strawberry Soda fra Schwarzkopf. 150 ml.

Priser i dag (3 butikker)

  • BilkaToGoSidst set i dag
    59,00 kr
    150 ml393,33 kr/l
  • BilkaTilbud slutter d. 8. oktoberSidst set i dag
    59,00 kr
    150 ml393,33 kr/l
  • FøtexTilbud slutter d. 8. oktoberSidst set i dag
    62,00 kr
    150 ml413,33 kr/l

Prishistorik (30 dage)

55 kr60 kr65 kr70 kr3. sep9. sep15. sep21. sep27. sep3. okt
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Schwarzkopf Toningsfarve Strawberry Soda 150 ml

Schwarzkopf Toningsfarve Strawberry Soda fra Schwarzkopf (150 ml) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 59,00 kr hos BilkaToGo , mens prisen er højest hos Føtex til 62,00 kr — en forskel på 5%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Schwarzkopf Toningsfarve Strawberry Soda eller udforske flere Personlig pleje.