Schwarzkopf Tørshampoo Clean & Crisp

Schwarzkopf Tørshampoo Clean & Crisp
200 ml

Personlig pleje›Hårprodukter

38,00 kr– 39,95 kr

Billigste pris 38,00 kr hos BilkaToGo — sammenlignet på tværs af 4 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskab

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Schwarzkopf tørshampoo Clean & Crisp. 200 ml spray.

Priser i dag (4 butikker)

  • BilkaToGoSidst set i går
    38,00 kr
    200 ml190,00 kr/l
  • BilkaSidst set i går
    38,00 kr
    200 ml190,00 kr/l
  • FøtexSidst set i går
    38,21 kr
    200 ml191,05 kr/l
  • MenySidst set i går
    39,95 kr
    200 ml199,75 kr/l

Prishistorik (30 dage)

38 kr39 kr39 kr40 kr40 kr29. aug4. sep10. sep15. sep21. sep27. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Schwarzkopf Tørshampoo Clean & Crisp 200 ml

Schwarzkopf Tørshampoo Clean & Crisp fra Schwarzkopf (200 ml) sammenlignes på tværs af 4 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 38,00 kr hos BilkaToGo, mens prisen er højest hos Meny til 39,95 kr — en forskel på 5%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Schwarzkopf Tørshampoo Clean & Crisp eller udforske flere Personlig pleje.