Schulstad Surdejsbrød
Produkt Detaljer
Mærkninger
🇩🇰 Dansk produceret
| Oprindelse | Danmark |
Allergener
GlutenMælk
Næringsindhold pr. 100 g
| Energi | 1091 kJ (258 kcal) |
| Fedt | 2,9 g |
| Kulhydrat | 48 g |
| heraf sukkerarter | 3,8 g |
| Protein | 7,6 g |
| Kostfibre | 4,8 g |
| Salt | 1,4 g |
Beskrivelse
Surdejsbrød i skiver fra Schulstad, 650 g.
Priser i dag (1 butik)
-
Nemlig (AI-matchet produkt) Sidst set i dag27,95 kr650 g 43,00 kr/kg
Prishistorik (30 dage)
Laveste prisHøjeste pris
Pris og sammenligning af Schulstad Surdejsbrød 650 g
Schulstad Surdejsbrød (650 g) sammenlignes på tværs af 1 dansk butik hos Prej. Den billigste pris er 27,95 kr hos Nemlig .
Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Schulstad Surdejsbrød eller udforske flere Brød & kager .