Santa Maria Sojasauce Thai
Produkt Detaljer
| Oprindelse | Thailand |
Allergener
GlutenSoja
Næringsindhold pr. 100 g
| Energi | 18 kJ (4 kcal) |
| Fedt | 0 g |
| Kulhydrat | 4 g |
| heraf sukkerarter | 3,5 g |
| Protein | 7 g |
| Kostfibre | 0 g |
| Salt | 22,6 g |
Beskrivelse
Santa Maria thailandsk sojasauce i 200 ml flaske fra Asien.
Priser i dag (1 butik)
-
Nemlig (AI-matchet produkt) Sidst set i dag29,95 kr200 ml 149,75 kr/l
Prishistorik (30 dage)
Laveste prisHøjeste pris
Pris og sammenligning af Santa Maria Sojasauce Thai 200 ml
Santa Maria Sojasauce Thai (200 ml) sammenlignes på tværs af 1 dansk butik hos Prej. Den billigste pris er 29,95 kr hos Nemlig .
Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Santa Maria Sojasauce Thai eller udforske flere Kolonial .