Santa Maria Salvie

Santa Maria Salvie
9 g

Kolonial›Krydderier & bouillon

12,00 kr– 30,95 kr

Billigste pris 12,00 kr hos Meny — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskab

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Santa Maria salvie krydderurt i 9 g pakke.

Priser i dag (3 butikker)

  • MenyTilbudsavisTilbud slutter d. 1. oktoberSidst set i dag
    12,00 kr
    9 g1333,33 kr/kg
  • BilkaToGoSidst set i dag
    24,95 kr
    9 g2772,22 kr/kg
  • Wolt MarketSidst set i dag
    30,95 kr
    9 g3438,89 kr/kg

Prishistorik (30 dage)

10 kr15 kr20 kr25 kr30 kr35 kr29. aug4. sep10. sep16. sep22. sep28. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Santa Maria Salvie 9 g

Santa Maria Salvie fra Santa Maria (9 g) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 12,00 kr hos Meny, mens prisen er højest hos Wolt Market til 30,95 kr — en forskel på 158%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Santa Maria Salvie eller udforske flere Kolonial.