Sanex Shower Gel m. Hvedekimolie

Sanex Shower Gel m. Hvedekimolie
750 ml

Personlig pleje›Kropspleje

29,00 kr– 35,88 kr

Billigste pris 29,00 kr hos Føtex — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Sanex shower gel med hvedekimolie, 750 ml.

Priser i dag (3 butikker)

Vis grænsehandel
  • FøtexTilbud slutter d. 8. oktoberSidst set i dag
    29,00 kr
    750 ml38,67 kr/l
  • BilkaToGoSidst set i dag
    35,88 kr
    750 ml47,84 kr/l
  • BilkaSidst set i dag
    35,88 kr
    750 ml47,84 kr/l

Prishistorik (30 dage)

28 kr30 kr32 kr34 kr36 kr2. sep8. sep14. sep20. sep26. sep2. okt
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Sanex Shower Gel m. Hvedekimolie 750 ml

Sanex Shower Gel m. Hvedekimolie fra Sanex (750 ml) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 29,00 kr hos Føtex , mens prisen er højest hos Bilka til 35,88 kr — en forskel på 24%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Sanex Shower Gel m. Hvedekimolie eller udforske flere Personlig pleje.