San Pellegrino Clementina

San Pellegrino Clementina
330 ml

Drikkevarer›Sodavand

10,00 kr– 12,95 kr

Billigste pris 10,00 kr hos Meny — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Næringsindhold pr. 100 g

Energi161 kJ (38 kcal)
Fedt0 g
heraf mættet fedt0 g
Kulhydrat8,8 g
heraf sukkerarter8,8 g
Protein0,1 g
Kostfibre0,1 g
Salt0 g

Scoring

NOVA-gruppe4 – Ultraforarbejdet

Beskrivelse

San Pellegrino læskedrik med clementina-smag, 330 ml dåse.

Priser i dag (3 butikker)

  • Meny3 for 29,95 kr · 9,98 kr/stk · spar 0,05 krSidst set i dag
    10,00 kr
    330 ml30,30 kr/l
  • SparSidst set i dag
    12,95 kr
    330 ml39,24 kr/l
  • Min Købmand3 for 30,00 kr · 10,00 kr/stk · spar 8,85 krSidst set i dag
    12,95 kr
    330 ml39,24 kr/l

Prishistorik (30 dage)

10 kr11 kr12 kr13 kr3. sep9. sep15. sep21. sep27. sep3. okt
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af San Pellegrino Clementina 330 ml

San Pellegrino Clementina (330 ml) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 10,00 kr hos Meny , mens prisen er højest hos Min Købmand til 12,95 kr — en forskel på 30%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe San Pellegrino Clementina eller udforske flere Drikkevarer.