Sambuca Extra

Sambuca Extra
700 ml

Drikkevarer›Spiritus & likør

101,95 kr– 143,95 kr

Billigste pris 101,95 kr hos Meny — sammenlignet på tværs af 4 butikker

Produkt Detaljer

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Sambuca Extra italiensk likør, 70 cl.

Priser i dag (4 butikker)

  • MenySidst set i dag
    101,95 kr
    700 ml145,64 kr/l
  • SparSidst set i dag
    113,95 kr
    700 ml162,79 kr/l
  • Wolt MarketSidst set i dag
    143,95 kr
    700 ml205,64 kr/l
  • Tidligere priser
  • Min KøbmandSidst set 3 dage siden
    114,95 kr
    700 ml164,21 kr/l

Prishistorik (30 dage)

100 kr110 kr120 kr130 kr140 kr150 kr2. sep8. sep14. sep20. sep26. sep2. okt
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Sambuca Extra 700 ml

Sambuca Extra (700 ml) sammenlignes på tværs af 4 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 101,95 kr hos Meny , mens prisen er højest hos Wolt Market til 143,95 kr — en forskel på 41%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Sambuca Extra eller udforske flere Drikkevarer.