Saltverk Island Flagesalt
Produkt Detaljer
| Oprindelse | Island |
Næringsindhold pr. 100 g
| Energi | 0 kJ (0 kcal) |
| Fedt | 0 g |
| Kulhydrat | 0 g |
| heraf sukkerarter | 0 g |
| Protein | 0 g |
| Kostfibre | 0 g |
| Salt | 100 g |
Beskrivelse
Islandsk flagesalt fra Saltverk Island. Vægt 250 g.
Priser i dag (1 butik)
-
Nemlig (AI-matchet produkt) Sidst set i dag32,95 kr250 g 131,80 kr/kg
Prishistorik (30 dage)
Laveste prisHøjeste pris
Pris og sammenligning af Saltverk Island Flagesalt 250 g
Saltverk Island Flagesalt (250 g) sammenlignes på tværs af 1 dansk butik hos Prej. Den billigste pris er 32,95 kr hos Nemlig .
Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Saltverk Island Flagesalt eller udforske flere Kolonial .