Salling Vådfoder i sovs m. kød

Salling Vådfoder i sovs m. kød
1.2 g

Dyremad›Katte

33,22 kr– 35,25 kr

Billigste pris 33,22 kr hos Føtex — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskab

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Salling vådfoder i sovs med kød til katte/hunde. 1200 g.

Priser i dag (3 butikker)

  • FøtexSidst set i dag
    33,22 kr
    1.2 g27683,33 kr/kg
  • BilkaSidst set i dag
    33,22 kr
    1.2 g27683,33 kr/kg
  • BilkaToGoSidst set i dag
    35,25 kr
    1,2 kg29,38 kr/kg

Prishistorik (30 dage)

33 kr34 kr35 kr36 kr31. aug6. sep12. sep18. sep24. sep30. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Salling Vådfoder i sovs m. kød 1.2 g

Salling Vådfoder i sovs m. kød fra Salling (1.2 g) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 33,22 kr hos Føtex , mens prisen er højest hos BilkaToGo til 35,25 kr — en forskel på 6%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Salling Vådfoder i sovs m. kød eller udforske flere Dyremad.