Salling Tørfoder med Okse

Salling Tørfoder med Okse
2 kg

Dyremad›Katte

24,95 kr– 27,70 kr

Billigste pris 24,95 kr hos Føtex — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskab

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Salling tørfoder til hunde med okse smag.

Priser i dag (3 butikker)

  • FøtexSidst set i dag
    24,95 kr
    2 kg12,48 kr/kg
  • BilkaToGoSidst set i dag
    27,70 kr
    2 kg13,85 kr/kg
  • BilkaSidst set i dag
    27,70 kr
    2 kg13,85 kr/kg

Prishistorik (30 dage)

24 kr25 kr26 kr27 kr28 kr29. aug4. sep10. sep16. sep22. sep28. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Salling Tørfoder med Okse 2 kg

Salling Tørfoder med Okse fra Salling (2 kg) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 24,95 kr hos Føtex , mens prisen er højest hos Bilka til 27,70 kr — en forskel på 11%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Salling Tørfoder med Okse eller udforske flere Dyremad.