Salling Tørfoder med Kylling

Salling Tørfoder med Kylling
2 kg

Dyremad›Katte

27,70 kr

Billigste pris 27,70 kr hos BilkaToGo — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskab

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Salling tørfoder til katte med kylling som hovedingrediensen.

Priser i dag (3 butikker)

  • BilkaToGoSidst set i dag
    27,70 kr
    2 kg13,85 kr/kg
  • FøtexSidst set i dag
    27,70 kr
    2 kg13,85 kr/kg
  • BilkaSidst set i dag
    27,70 kr
    2 kg13,85 kr/kg

Prishistorik (30 dage)

28 kr28 kr29. aug4. sep10. sep16. sep22. sep28. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Salling Tørfoder med Kylling 2 kg

Salling Tørfoder med Kylling fra Salling (2 kg) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 27,70 kr hos BilkaToGo.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Salling Tørfoder med Kylling eller udforske flere Dyremad.