Salling Tørfoder m. okse

Salling Tørfoder m. okse
2 kg

Dyremad›Katte

24,95 kr– 25,18 kr

Billigste pris 24,95 kr hos Føtex — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskab

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Salling tørfoder med okse til dyr. 2 kg.

Priser i dag (3 butikker)

  • FøtexSidst set i dag
    24,95 kr
    2 kg12,48 kr/kg
  • BilkaToGoSidst set i dag
    25,18 kr
    2 kg12,59 kr/kg
  • BilkaSidst set i dag
    25,18 kr
    2 kg12,59 kr/kg

Prishistorik (30 dage)

25 kr25 kr25 kr25 kr31. aug6. sep12. sep18. sep24. sep30. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Salling Tørfoder m. okse 2 kg

Salling Tørfoder m. okse fra Salling (2 kg) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 24,95 kr hos Føtex , mens prisen er højest hos Bilka til 25,18 kr — en forskel på 1%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Salling Tørfoder m. okse eller udforske flere Dyremad.