Salling Snackstænger m. laks

Salling Snackstænger m. laks
50 g

Dyremad›Katte

10,33 kr– 10,95 kr

Billigste pris 10,33 kr hos BilkaToGo — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskab

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Salling snackstænger med laks. Snack i 50 g pakning.

Priser i dag (3 butikker)

  • BilkaToGoSidst set i dag
    10,33 kr
    50 g206,60 kr/kg
  • BilkaSidst set i dag
    10,33 kr
    50 g206,60 kr/kg
  • FøtexSidst set i dag
    10,95 kr
    50 g219,00 kr/kg

Prishistorik (30 dage)

10 kr10 kr11 kr11 kr11 kr29. aug4. sep10. sep16. sep22. sep28. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Salling Snackstænger m. laks 50 g

Salling Snackstænger m. laks fra Salling (50 g) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 10,33 kr hos BilkaToGo , mens prisen er højest hos Føtex til 10,95 kr — en forskel på 6%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Salling Snackstænger m. laks eller udforske flere Dyremad.