Salling Saltvandsspray

Salling Saltvandsspray
150 ml

Personlig pleje›Hårprodukter

20,25 kr– 21,94 kr

Billigste pris 20,25 kr hos BilkaToGo — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskab

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Salling saltvandsspray, 150 ml.

Priser i dag (3 butikker)

  • BilkaToGoSidst set i dag
    20,25 kr
    150 ml135,00 kr/l
  • BilkaSidst set i dag
    20,25 kr
    150 ml135,00 kr/l
  • FøtexSidst set i dag
    21,94 kr
    150 ml146,27 kr/l

Prishistorik (30 dage)

20 kr21 kr21 kr22 kr22 kr2. sep9. sep14. sep18. sep23. sep28. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Salling Saltvandsspray 150 ml

Salling Saltvandsspray fra Salling (150 ml) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 20,25 kr hos BilkaToGo , mens prisen er højest hos Føtex til 21,94 kr — en forskel på 8%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Salling Saltvandsspray eller udforske flere Personlig pleje.