Salling ØKO Cannellinibønner økologiskØkologisk

Salling ØKO Cannellinibønner økologisk
255 g

Kolonial›Konserves›Hvide bønner

9,95 kr– 10,50 kr

Billigste pris 9,95 kr hos Føtex — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskabNøglehulsmærketØkologisk (EU)

Næringsindhold pr. 100 g

Energi386 kJ (92 kcal)
Fedt0,8 g
heraf mættet fedt0,4 g
Kulhydrat12 g
heraf sukkerarter1,2 g
Protein6,2 g
Salt0,2 g

Beskrivelse

Salling økologiske cannellinibønner. Økologisk certificeret produkt.

Priser i dag (3 butikker)

  • FøtexSidst set i dag
    9,95 kr
    255 g39,02 kr/kg
  • BilkaSidst set i dag
    9,95 kr
    255 g39,02 kr/kg
  • BilkaToGoSidst set i dag
    10,50 kr
    255 g41,18 kr/kg

Prishistorik (30 dage)

8 kr9 kr10 kr11 kr29. aug4. sep10. sep16. sep22. sep28. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Salling ØKO Cannellinibønner økologisk 255 g

Salling ØKO Cannellinibønner økologisk fra Salling ØKO (255 g) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 9,95 kr hos Føtex , mens prisen er højest hos BilkaToGo til 10,50 kr — en forskel på 6%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Salling ØKO Cannellinibønner økologisk eller udforske flere Kolonial.