Salling ØKO Borlottibønner økologiskØkologisk

Salling ØKO Borlottibønner økologisk
252 g

Kolonial›Konserves›Røde kidneybønner

9,95 kr– 10,50 kr

Billigste pris 9,95 kr hos Føtex — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskabNøglehulsmærketØkologisk (EU)

Næringsindhold pr. 100 g

Energi362 kJ (86 kcal)
Fedt0,6 g
heraf mættet fedt0,1 g
Kulhydrat10 g
heraf sukkerarter0,5 g
Protein6,3 g
Salt0,06 g

Beskrivelse

Salling økologiske borlottibønner. Økologisk certificeret produkt.

Priser i dag (3 butikker)

  • FøtexSidst set i dag
    9,95 kr
    252 g39,48 kr/kg
  • BilkaSidst set i dag
    9,95 kr
    252 g39,48 kr/kg
  • BilkaToGoSidst set i dag
    10,50 kr
    252 g41,67 kr/kg

Prishistorik (30 dage)

8 kr9 kr10 kr11 kr29. aug4. sep10. sep16. sep22. sep28. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Salling ØKO Borlottibønner økologisk 252 g

Salling ØKO Borlottibønner økologisk fra Salling ØKO (252 g) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 9,95 kr hos Føtex , mens prisen er højest hos BilkaToGo til 10,50 kr — en forskel på 6%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Salling ØKO Borlottibønner økologisk eller udforske flere Kolonial.