Salling Mønstrede servietter Dannebrog 33x33 cm

Salling Mønstrede servietter Dannebrog 33x33 cm
50 stk

Bolig & køkken›Lys & servietter

17,56 kr– 21,95 kr

Billigste pris 17,56 kr hos Føtex — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskab

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Salling mønstrede servietter med Dannebrog mønster, 33x33 cm, 50 pak.

Priser i dag (3 butikker)

  • FøtexTilbud slutter d. 8. oktoberSidst set i dag
    17,56 kr
    50 stk0,35 kr/stk
  • BilkaToGoSidst set i dag
    21,95 kr
    50 stk0,44 kr/stk
  • BilkaSidst set i dag
    21,95 kr
    50 stk0,44 kr/stk

Prishistorik (30 dage)

17 kr18 kr19 kr20 kr21 kr22 kr4. sep10. sep16. sep22. sep28. sep4. okt
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Salling Mønstrede servietter Dannebrog 33x33 cm 50 stk

Salling Mønstrede servietter Dannebrog 33x33 cm fra Salling (50 stk) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 17,56 kr hos Føtex , mens prisen er højest hos Bilka til 21,95 kr — en forskel på 25%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Salling Mønstrede servietter Dannebrog 33x33 cm eller udforske flere Bolig & køkken.