Salling LED Balloner Ø 45 cm

Salling LED Balloner Ø 45 cm
2 stk

Bolig & køkken›Festartikler

59,00 kr

Billigste pris 59,00 kr hos BilkaToGo — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskab

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Salling LED balloner i klar farve med 45 cm diameter. 2-pak.

Priser i dag (3 butikker)

  • BilkaToGoSidst set i dag
    59,00 kr
    2 stk29,50 kr/stk
  • FøtexSidst set i dag
    59,00 kr
    2 stk29,50 kr/stk
  • BilkaSidst set i dag
    59,00 kr
    2 stk29,50 kr/stk

Prishistorik (30 dage)

59 kr4. sep10. sep16. sep22. sep28. sep4. okt
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Salling LED Balloner Ø 45 cm 2 stk

Salling LED Balloner Ø 45 cm fra Andre mærker (2 stk) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 59,00 kr hos BilkaToGo.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Salling LED Balloner Ø 45 cm eller udforske flere Bolig & køkken.