Salling Latexballoner Ø 30 cm Blå

Salling Latexballoner Ø 30 cm Blå
50 stk

Bolig & køkken›Festartikler

59,00 kr

Billigste pris 59,00 kr hos BilkaToGo — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskab

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Salling latexballoner i blå, diameter 30 cm. Pakke med 50 stk.

Priser i dag (3 butikker)

  • BilkaToGoSidst set i dag
    59,00 kr
    50 stk1,18 kr/stk
  • FøtexSidst set i dag
    59,00 kr
    50 stk1,18 kr/stk
  • BilkaSidst set i dag
    59,00 kr
    50 stk1,18 kr/stk

Prishistorik (30 dage)

59 kr4. sep10. sep16. sep22. sep28. sep4. okt
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Salling Latexballoner Ø 30 cm Blå 50 stk

Salling Latexballoner Ø 30 cm Blå fra Salling (50 stk) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 59,00 kr hos BilkaToGo.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Salling Latexballoner Ø 30 cm Blå eller udforske flere Bolig & køkken.