Salling Latexballoner 23 cm

Salling Latexballoner 23 cm
20 stk

Bolig & køkken›Festartikler

12,00 kr

Billigste pris 12,00 kr hos BilkaToGo — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskab

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Salling latexballoner i multifarvet. Diameter 23 cm. 20 stk pr. pakke.

Priser i dag (3 butikker)

  • BilkaToGoSidst set i dag
    12,00 kr
    20 stk0,60 kr/stk
  • FøtexSidst set i dag
    12,00 kr
    20 stk0,60 kr/stk
  • BilkaSidst set i dag
    12,00 kr
    20 stk0,60 kr/stk

Prishistorik (30 dage)

12 kr4. sep10. sep16. sep22. sep28. sep4. okt
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Salling Latexballoner 23 cm 20 stk

Salling Latexballoner 23 cm fra Salling (20 stk) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 12,00 kr hos BilkaToGo.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Salling Latexballoner 23 cm eller udforske flere Bolig & køkken.