Salling Latexballon mix multifarvet

Salling Latexballon mix multifarvet
100 stk

Bolig & køkken›Festartikler

59,00 kr

Billigste pris 59,00 kr hos BilkaToGo — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskab

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Salling latexballoner i blandet farver. 100 stk.

Priser i dag (3 butikker)

  • BilkaToGoSidst set i dag
    59,00 kr
    100 stk0,59 kr/stk
  • FøtexSidst set i dag
    59,00 kr
    100 stk0,59 kr/stk
  • BilkaSidst set i dag
    59,00 kr
    100 stk0,59 kr/stk

Prishistorik (30 dage)

59 kr4. sep10. sep16. sep22. sep28. sep4. okt
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Salling Latexballon mix multifarvet 100 stk

Salling Latexballon mix multifarvet fra Salling (100 stk) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 59,00 kr hos BilkaToGo.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Salling Latexballon mix multifarvet eller udforske flere Bolig & køkken.