Salling Latexballon mix multifarvet

Salling Latexballon mix multifarvet
50 stk

Bolig & køkken›Festartikler

29,00 kr

Billigste pris 29,00 kr hos BilkaToGo — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskab

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Salling latexballon mix i multifarvet. 50 stk.

Priser i dag (3 butikker)

  • BilkaToGoSidst set i dag
    29,00 kr
    50 stk0,58 kr/stk
  • FøtexSidst set i dag
    29,00 kr
    50 stk0,58 kr/stk
  • BilkaSidst set i dag
    29,00 kr
    50 stk0,58 kr/stk

Prishistorik (30 dage)

29 kr4. sep10. sep16. sep22. sep28. sep4. okt
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Salling Latexballon mix multifarvet 50 stk

Salling Latexballon mix multifarvet fra Salling (50 stk) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 29,00 kr hos BilkaToGo.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Salling Latexballon mix multifarvet eller udforske flere Bolig & køkken.