Salling Latexballon Mix

Salling Latexballon Mix
20 stk

Bolig & køkken›Festartikler

34,00 kr

Billigste pris 34,00 kr hos BilkaToGo — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskab

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Salling latexballon mix pakke med 20 stk og pumpe i multifarvet.

Priser i dag (3 butikker)

  • BilkaToGoSidst set i dag
    34,00 kr
    20 stk1,70 kr/stk
  • FøtexSidst set i dag
    34,00 kr
    20 stk1,70 kr/stk
  • BilkaSidst set i dag
    34,00 kr
    20 stk1,70 kr/stk

Prishistorik (30 dage)

34 kr4. sep10. sep16. sep22. sep28. sep4. okt
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Salling Latexballon Mix 20 stk

Salling Latexballon Mix fra Salling (20 stk) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 34,00 kr hos BilkaToGo.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Salling Latexballon Mix eller udforske flere Bolig & køkken.