Salling Lagkagelys med glimmer

Salling Lagkagelys med glimmer
16 stk

Bolig & køkken›Festartikler

17,60 kr– 22,00 kr

Billigste pris 17,60 kr hos Føtex — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskab

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Salling lagkagelys med glimmereffekt, 16 stk til kagedekorering.

Priser i dag (3 butikker)

  • FøtexTilbud slutter d. 8. oktoberSidst set i dag
    17,60 kr
    16 stk1,10 kr/stk
  • BilkaToGoSidst set i dag
    22,00 kr
    16 stk1,38 kr/stk
  • BilkaSidst set i dag
    22,00 kr
    16 stk1,38 kr/stk

Prishistorik (30 dage)

17 kr18 kr19 kr20 kr21 kr22 kr4. sep10. sep16. sep22. sep28. sep4. okt
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Salling Lagkagelys med glimmer 16 stk

Salling Lagkagelys med glimmer fra Salling (16 stk) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 17,60 kr hos Føtex , mens prisen er højest hos Bilka til 22,00 kr — en forskel på 25%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Salling Lagkagelys med glimmer eller udforske flere Bolig & køkken.