Salling Konfetti træ 'Tillykke'

Salling Konfetti træ 'Tillykke'
20 stk

Bolig & køkken›Festartikler

19,00 kr

Billigste pris 19,00 kr hos BilkaToGo — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskab

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Træ konfetti med 'Tillykke' motiv. 20 stk i pakken. Egnet til pynt og dekoration ved fejring.

Priser i dag (3 butikker)

  • BilkaToGoSidst set i dag
    19,00 kr
    20 stk0,95 kr/stk
  • FøtexSidst set i dag
    19,00 kr
    20 stk0,95 kr/stk
  • BilkaSidst set i dag
    19,00 kr
    20 stk0,95 kr/stk

Prishistorik (30 dage)

19 kr4. sep10. sep16. sep22. sep28. sep4. okt
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Salling Konfetti træ 'Tillykke' 20 stk

Salling Konfetti træ 'Tillykke' fra Salling (20 stk) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 19,00 kr hos BilkaToGo.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Salling Konfetti træ 'Tillykke' eller udforske flere Bolig & køkken.