Salling Kattegrus

Salling Kattegrus
5 L

Dyremad›Katte

44,50 kr

Billigste pris 44,50 kr hos BilkaToGo — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskab

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Salling kattegrus i 5 liters emballage.

Priser i dag (3 butikker)

  • BilkaToGoSidst set i dag
    44,50 kr
    5 L8,90 kr/l
  • FøtexSidst set i dag
    44,50 kr
    5 L8,90 kr/l
  • BilkaSidst set i dag
    44,50 kr
    5 L8,90 kr/l

Prishistorik (30 dage)

44 kr45 kr29. aug4. sep10. sep16. sep22. sep28. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Salling Kattegrus 5 L

Salling Kattegrus fra Salling (5 L) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 44,50 kr hos BilkaToGo.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Salling Kattegrus eller udforske flere Dyremad.