Salling Kagelys Snoet Blå Mix

Salling Kagelys Snoet Blå Mix
24 stk

Bolig & køkken›Festartikler

15,00 kr

Billigste pris 15,00 kr hos BilkaToGo — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskab

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Salling spiralformede kagelys i blå mix farver. 24 stk, højde 6,3 cm.

Priser i dag (3 butikker)

  • BilkaToGoSidst set i dag
    15,00 kr
    24 stk0,63 kr/stk
  • FøtexSidst set i dag
    15,00 kr
    24 stk0,63 kr/stk
  • BilkaSidst set i dag
    15,00 kr
    24 stk0,63 kr/stk

Prishistorik (30 dage)

15 kr4. sep10. sep16. sep22. sep28. sep4. okt
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Salling Kagelys Snoet Blå Mix 24 stk

Salling Kagelys Snoet Blå Mix fra Salling (24 stk) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 15,00 kr hos BilkaToGo.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Salling Kagelys Snoet Blå Mix eller udforske flere Bolig & køkken.