Salling Genanvendelige Kageflag

Salling Genanvendelige Kageflag
6 stk

Bolig & køkken›Lys & servietter

20,00 kr– 25,00 kr

Billigste pris 20,00 kr hos Føtex — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskab

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Salling genanvendelige kageflag Dannebrog, højde 13 cm. 6 stk.

Priser i dag (3 butikker)

  • FøtexTilbud slutter d. 8. oktoberSidst set i dag
    20,00 kr
    6 stk3,33 kr/stk
  • BilkaToGoSidst set i dag
    25,00 kr
    6 stk4,17 kr/stk
  • BilkaSidst set i dag
    25,00 kr
    6 stk4,17 kr/stk

Prishistorik (30 dage)

20 kr21 kr22 kr23 kr24 kr25 kr4. sep10. sep16. sep22. sep28. sep4. okt
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Salling Genanvendelige Kageflag 6 stk

Salling Genanvendelige Kageflag fra Salling (6 stk) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 20,00 kr hos Føtex , mens prisen er højest hos Bilka til 25,00 kr — en forskel på 25%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Salling Genanvendelige Kageflag eller udforske flere Bolig & køkken.