Salling FRI Buksebleer str. 5

Salling FRI Buksebleer str. 5
20 stk

Baby & børn›Bleer & tilbehør

33,95 kr

Billigste pris 33,95 kr hos BilkaToGo — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

Astma-Allergi Danmark🇪🇺Europæisk ejerskabSvanemærket

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Salling FRI buksebleer størrelse 5, 20 stk.

Priser i dag (3 butikker)

  • BilkaToGoSidst set i dag
    33,95 kr
    20 stk1,70 kr/stk
  • FøtexSidst set i dag
    33,95 kr
    20 stk1,70 kr/stk
  • BilkaSidst set i dag
    33,95 kr
    20 stk1,70 kr/stk

Prishistorik (30 dage)

34 kr34 kr29. aug4. sep10. sep16. sep22. sep28. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Salling FRI Buksebleer str. 5 20 stk

Salling FRI Buksebleer str. 5 fra Salling FRI (20 stk) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 33,95 kr hos BilkaToGo.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Salling FRI Buksebleer str. 5 eller udforske flere Baby & børn.