Salling FRI Babypudder

Salling FRI Babypudder
100 g

Baby & børn›Babypleje

22,98 kr

Billigste pris 22,98 kr hos BilkaToGo — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

Astma-Allergi Danmark🇪🇺Europæisk ejerskabSvanemærket

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Babypudder fra Salling FRI. 100 gram.

Priser i dag (3 butikker)

  • BilkaToGoSidst set i dag
    22,98 kr
    100 g229,80 kr/kg
  • FøtexSidst set i dag
    22,98 kr
    100 g229,80 kr/kg
  • BilkaSidst set i dag
    22,98 kr
    100 g229,80 kr/kg

Prishistorik (30 dage)

23 kr23 kr29. aug4. sep10. sep16. sep22. sep28. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Salling FRI Babypudder 100 g

Salling FRI Babypudder fra Salling FRI (100 g) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 22,98 kr hos BilkaToGo.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Salling FRI Babypudder eller udforske flere Baby & børn.