Salling FRI Baby 2-i-1 shampoo og bad

Salling FRI Baby 2-i-1 shampoo og bad
250 ml

Baby & børn›Babypleje

16,25 kr

Billigste pris 16,25 kr hos BilkaToGo — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskabSvanemærket

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Salling FRI baby 2-i-1 shampoo og bademiddel, 250 ml.

Priser i dag (3 butikker)

  • BilkaToGoSidst set i dag
    16,25 kr
    250 ml65,00 kr/l
  • FøtexSidst set i dag
    16,25 kr
    250 ml65,00 kr/l
  • BilkaSidst set i dag
    16,25 kr
    250 ml65,00 kr/l

Prishistorik (30 dage)

16 kr16 kr29. aug4. sep10. sep16. sep22. sep28. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Salling FRI Baby 2-i-1 shampoo og bad 250 ml

Salling FRI Baby 2-i-1 shampoo og bad fra Salling FRI (250 ml) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 16,25 kr hos BilkaToGo.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Salling FRI Baby 2-i-1 shampoo og bad eller udforske flere Baby & børn.