Royal Greenland Grønlandske rejer (store)
Produkt Detaljer
Mærkninger
| Oprindelse | Tyskland |
Allergener
Næringsindhold pr. 100 g
| Energi | 28 kJ (7 kcal) |
| Fedt | 0,7 g |
| Kulhydrat | 0 g |
| heraf sukkerarter | 0 g |
| Protein | 1,5 g |
| Kostfibre | 0 g |
| Salt | 1,4 g |
Beskrivelse
Frosne grønlandske rejer, store størrelse, 300 g fra Royal Greenland.
Priser i dag (1 butik)
-
Nemlig (AI-matchet produkt) Sidst set i dag64,95 kr300 g 216,50 kr/kg
Prishistorik (30 dage)
Pris og sammenligning af Royal Greenland Grønlandske rejer (store) 300 g
Royal Greenland Grønlandske rejer (store) (300 g) sammenlignes på tværs af 1 dansk butik hos Prej. Den billigste pris er 64,95 kr hos Nemlig .
Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Royal Greenland Grønlandske rejer (store) eller udforske flere Frost .