Royal Free 0,5%

Royal Free 0,5%
330 ml

Drikkevarerݯl

8,00 kr– 10,00 kr

Billigste pris 8,00 kr hos Spar — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Royal Free alkoholfrit øl med 0,5% i 33 cl dåse. Dansk.

Priser i dag (3 butikker)

  • SparSidst set i dag
    8,00 kr
    330 ml24,24 kr/l
  • Meny6 for 39,95 kr · 6,66 kr/stk · spar 19,75 krSidst set i dag
    9,95 kr
    330 ml30,15 kr/l
  • Min KøbmandSidst set i dag
    10,00 kr
    330 ml30,30 kr/l

Prishistorik (30 dage)

7 kr8 kr9 kr10 kr2. sep8. sep14. sep20. sep26. sep2. okt
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Royal Free 0,5% 330 ml

Royal Free 0,5% (330 ml) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 8,00 kr hos Spar , mens prisen er højest hos Min Købmand til 10,00 kr — en forskel på 25%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Royal Free 0,5% eller udforske flere Drikkevarer.