Rotho Albula affaldssorteringsspand

Rotho Albula affaldssorteringsspand
6 L

Husholdning›Andet husholdning

59,00 kr

Billigste pris 59,00 kr hos BilkaToGo — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Rotho Albula affaldssorteringsspand med 6 liters kapacitet til sortering af affald.

Priser i dag (3 butikker)

  • BilkaToGoSidst set i dag
    59,00 kr
    6 L9,83 kr/l
  • FøtexSidst set i dag
    59,00 kr
    6 L9,83 kr/l
  • BilkaSidst set i dag
    59,00 kr
    6 L9,83 kr/l

Prishistorik (30 dage)

59 kr29. aug4. sep10. sep16. sep22. sep28. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Rotho Albula affaldssorteringsspand 6 L

Rotho Albula affaldssorteringsspand fra Rotho (6 L) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 59,00 kr hos BilkaToGo.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Rotho Albula affaldssorteringsspand eller udforske flere Husholdning.